مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

اروپا از شمال غربی اقیانوس آرام در شمال به دریای مدیترانه گرم و نیمه گرمسیری جنوب غربی در می آید و دارای طیف وسیعی از اقلیم معتدل و مناظر مختلف طبیعی است. در حالی که اروپا به قاره آسیا متصل است، به دلایل تاریخی مرز بین این دو قاره تا کوه های اورال و قفقاز کشیده می شود. روسیه و ترکیه، که حداقل در برخی موارد از کشورهای اروپایی در نظر گرفته شده اند، از لحاظ جغرافیایی عمدتا در سمت آسیایی این تقسیم بندی قرار دارند. اروپا مجموعه ای از کشورهایی است که در قاره اروپا قرار دارند و بسبب نزدیکی به هم می توان با استفاده از یک قطار تند رو و مدرن و یا یکی از خطوط هوایی از یک کشور اروپایی به کشور اروپایی دیگر سفر کنند.
اروپا دارای میراث فرهنگی بیش از سه هزاره است. قاره شاهد ظهور و سقوط یونان باستان و امپراطوری روم بوده است و رنسانس و انقلاب صنعتی را به وجود آورده است. پادشاهی های متعدد، جمهوری ها و امپراتوری ها، سایت های باستان شناسی و شهرهای قدیمی و بزرگترین کلیساهای جهان را برای شما به ارمغان آورده اند .کشورهای اروپایی به خاطر غذاهای متنوع آن مشهور است و شهر های آن جشن های هیجان انگیز و عاشقانه به مناسبتهای مختلف می گیرد.

مهاجرت به اروپا -مهاجرت به اروپا پناهندگی-مهاجرت به اروپا سرمایه گذاری-مهاجرت به اروپا ارزان1

مهاجرت به اروپا

برای بسیاری از کشورها مهاجرت به اروپا به عنوان یک ابزار برای حل مشکلات خاص بازار کار استفاده می شود. با این حال ، مهاجرت به تنهایی تقریبا روند رو به رشد پیری جمعیت را که در بسیاری از نقاط اتحادیه اروپا دیده می شود، تغییر نخواهد داد. با پایان حکومت کمونیستی، بسیاری از مردم دیگر کشورها بر این باورند که آرزوهای آنها برای زندگی بهتر تنها با مهاجرت به اروپا می تواند میسر شود. با مهاجرت آزادتر و مسافرت ارزان تر، تعجب آور نیست که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا سعی کرده اند به کشورهای اروپایی مهاجرت کنند. مشکل این است که دهها هزار نفر تلاش کرده اند از پروسه پناهندگی برای انجام این کار استفاده کنند و منجر به واکنش های منفی در برخی کشورها در برابر انواع مهاجران شود.
مهاجرت به اروپا از طریق راههای بسیاری میسر می شود که بهترین آنها مطمئنا راه هایی است که شما با خطر کمتری روبرو شوید و هزینه کمتری را متقبل شوید .در واقع یکی از بهترین راههای مهاجرت به اروپا راهی کم خطر با حداقل هزینه است. باید بدانید که افرادی که تحت عنوان قاچاقچی آدم در حال فعالیت هستند به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و همینطور اشخاصی که برای شما پیشنهاد سرمایه گذاری را در بدو امر مطرح میکنند به شما واقعییت را نمیگویند. پس بسیار بجاست که برای مهاجرت به اروپا از طریق مشاوره افراد کاردان و با تحقیق و بدون عجله اقدام کنید.

مهاجرت به اروپا -مهاجرت به اروپا پناهندگی-مهاجرت به اروپا سرمایه گذاری-مهاجرت به اروپا ارزان1

مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

در بعضی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی به یک موضوع تئومی تبدیل شده است. این همپوشانی با سایر مسائل عاطفی مانند قومیت و هویت، نشانگر یک نابرابری واقعی در دموکراسی های لیبرال است. اما ما باید چیزهای مهم دیگری را در نظر داشته باشیم. شاید برای ۱۰۰ سال پیش مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی برای ورود به انگلیس آسان بود، اما زمانی که پناهندگان بیشتر با خشونت مواجه می شدند و چیزی شبیه حمایت قانونی و اجتماعی دولت های اتحادیه اروپای امروز را نداشتند. با این حال، پرخاش و واکنش بد و خشونت آمیز را می توان توسط مان مورد توجه قرار داد، به ویژه هنگامی که شکاف آشکاری در بازار کار برای مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی بوجود آمد. اشخاصی که در کشور خود مورد تهدید مراکزی و یا دولت خود قرار میگیرند و دولت کشور خود نمیتواند از آنها محافظت کند آن زمان افراد میتوانند برای محافظت از یک کشور اروپایی درخواست حفاظت کنند.
درکشور های اتحادیه اروپا قوانین مختلفی در رابطه مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی وجود دارد اما هر کشور اروپائی بنا به ت های خاصه خود روش خاص خود را دارند به طور مثال در فرانسه این روش میتواند به مراتب سخت تر و پیچیده و طولانی باشد بنابراین متقاضیان مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی باید خود را با حمایت از انجمن ها آماده سازند و در پروسه پناهندگی از کمک های اولیه این انجمن ها استفاده کنند.
به طور کلی باید گفت که سایت جامع (asylumlaw.org) برای کمک به افراد حقوقث و دیگر نمایندگان معتبر در تمام دنیا برای مهیا کردن بهترین موارد مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی راه مورد استفاده است.این بخش حاوی کمکهای اولیه برای مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی میباشد. یک فرم پرسشنامه به احتمال زیاد بسیار مفید برای آماده کردن پرونده پناهندگی شخصی خود قبل از مصاحبه اولیه است.علاوه بر آن این قسمت حاوی یک پایگاه داده بزرگ با اسناد مفید در مورد وضعیت در کشورهای مبدا و اطلاعات مربوط به گروه های خاص مانند اقلیت های جنسی که به دنبال مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی هستند است. این اطلاعات ممکن است در موفقیت پرونده پناهندگی شما بسیار کمک کند.

مهاجرت به اروپا -مهاجرت به اروپا پناهندگی-مهاجرت به اروپا سرمایه گذاری-مهاجرت به اروپا ارزان1

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

در زمینه مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری ۹ کشور اروپایی که گزینه های بهتری برای اقامت از طریق سرمایه گذاری هستند، بررسی خواهند شد.
اتریش، بلژیک، قبرس، یونان، ایرلند، موناکو، پرتغال، سوئیس، انگلستان. همه کشورهای نامبرده شده روش های مخصوص به خود را برای گرفتن شهروندی برای مردم کشورهای خارجی دارند که دارای جزییات خاص خود هستند .متقاضیان مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری بنا به کشور هدف خود باید بطور کامل در جریان این جزییات قرار بگیرند و تمامی قوانین مبتنی بر این جزییات را رعایت کنند.
برای متقاضیان مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری امروزه خرید گذرنامه دوم از طریق سرمایه گذاری و گرفتن شهروندی در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا امکان پذیر است. بدین صورت آنها که در قبال سرمایه گذاری در کشور هدف می توان گذرنامه آن را گرفت. اتحادیه اروپا محبوب ترین منطقه از نظر شرایط مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری و دریافت اقامت یا تابعیت دوم است و به جرات میتوان گفت دارای آمار بیش از نیمی از تعداد کل مهاجران سرمایه گذار . کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرایط گوناگون به بازرگانان متقاضی مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری ارائه میدهند، بنابراین هر سرمایه گذار می تواند پیشنهادی را که پاسخگوی نیاز اوست را انتخاب کنند.
برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با برنامه مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری لطفا دقت و حوصله گام بردارید و با مشاوران و مدیران متخصص در این زمینه صحبت کنید و بی پروا گام برندارید تا در این زمینه با مشکل مواجه نشوید.

مهاجرت ارزان به اروپا

بدون تردید یافتن راهی مناسب برای مهاجرت ارزان به اروپا برای اکثر متقاضیان مهاجرت دغدغه زیادی ایجاد کرده است . به طور معمول بیشتر مسیرهای مهاجرت ارزان به اروپا بصورت قانونی دارای شرایط سخت و پیچیده هستند که همه مطمئنا نمی توانند از پس این شرایط و پیش نیازهای آنها بربایند و تنها عده کمی می توانند از آن طریق به اروپا مهاجرت کنند.
پیش از صحبت در رابطه با مهاجرت ارزان به اروپا باید گفت که کشورهای عضو اتحادیه اروپا استانداردها و قوانین بالایی برای زندگی دارند از جمله قانون و اجرای آن ، خدمات مردمی مناسب ، حد پایین جرم و جنایت ،پایین بودن نرخ بیکاری ، مخارج پایین زندگی ،سطح علمی بالا در جهان و هزینه های پایین درمان ، اقتصاد صنایع تولیدی ، سرمایه گذاری های خارجی ، ارزش پولی بالا و تورم متعادل، تمامی این فاکتورها کشورهای عضو اتحادیه اروپا را برای اشخاص غیر اروپایی متقاضی مهاجرت ارزان به اروپا با مهارت بالا و سطح علمی مطلوب را برای زندگی با سطح کیفی بهتر و بالاتر و توقع آینده شغلی بهتر به سمت خود جذب می کنند.
میتوان گفت ثبت شرکت در کشورهای اروپایی یکی از بهترین و ارزانترین راههای مهاجرت ارزان به اروپا به این قاره سرسبز است . البته گفتنی است که این پروسه امروزه و در حال حاظر در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای هزینه یکسانی نیست و گاهی در کشورهای نظیر انگلستان ، آلمان و … مبلغ بسیار هنگفتی برای ثبت شرکت نیاز است.
اما مطمئنا راههای دیگری برای مهاجرت ارزان به اروپا وجود دارد که از طریق مشاوره با افراد متخصص در این زمینه قابل انجام می باشد پس با صبر و اطلاعات جامع و دقیق میتوانید در این امر موفق باشید.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اروپا ,مهاجرت ,طریق ,سرمایه ,کشورهای ,پناهندگی ,سرمایه گذاری ,طریق سرمایه ,اتحادیه اروپا ,طریق پناهندگی ,مهاجرت ارزان ,طریق سرمایه گذاری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار با فوتوشاپ Carrie سفر به قشم تازهای سلامت و پزشکی آيت الله العظمي سيد محمد امين خراساني آیا محیط مدرسه محیطی شاد و دلپذیر است؟ شرکت سیگما آلدریچ حسام الدين شفيعيان